15 Yıllık Deneyim

Sektöründe 14 yıllık deneyim ve birikimler sonucunda, Paper Print House – Grup Boğaziçi Baskı Hizmetleri ayrıcalıklı hizmet ve kalite ilkeleriyle hayat bulmuştur. Kısa süre içerisinde yapmış olduğumuz makine ve personel yatırımlarıyla fark yaratmaya devam ediyoruz

Profesyonel Hizmetler

Yolculuğumuzun en önemli önceliği siz değerli çalışma ortaklarımıza hedefleriniz doğrultusunda hızlı, doğru, kaliteli ve ekonomik ürün ve hizmetleri vermektir. Bu nedenle firmamız bünyesinde dinamik ve alanında profesyonel çalışma arkadaşlarımız bulunmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti

Paper Print House – Grup Boğaziçi ailesi olarak müşteri memnuniyeti, ürün ve hizmet kalitesine göstermiş olduğumuz hassasiyetlerimiz her zaman önceliğimizdir.

288

Mutlu Müşteri

12000

Çalışma Süresi

65000

Dijital Baskı

2140

Tamamlanmış Proje

Dijital Baskı

Teknolojik makinalarımızala iç ve dış mekan baskılarında kullanılan baskı materyalleri Avrupa’dan ithal edilerek baskı sonrasında ve uzun süreli kullanımda en iyi sonucu almayı hedeflemekteyiz. Kusursuz baskı sonuçları ve profesyonel uygulama ekibimiz ile tüm dijital ihtiyaçlarınızın çözüm ortağıyız.

Birinci sınıf malzemeler

Malzeme kalitemizden asla ödün vermeyerek mükemmel sonuçlar ve uzun süreli kullanım imkanı sağladığımız müşterilerimize her zaman solmaya, yıpranmaya ve yırtılmaya karşı garanti vermekteyiz.

caldera
efi
herob
hp
mimaki
onyx